top of page

Yapika kendi tasarladığım atölyelerin yanı sıra farklı atölyelere de ev sahipliği yapıyor. Bu sayfadan bu etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Bu atölyede beraber önce Ezralinka ( kendi varlığının çağrısı, şarkısı) dans ve hareket eden beden serisi ile bedenimizi ve zihnimizi an’a davet edip, sinir sisteminin ritim ve hareket ile düzenlenmesini sağlayacağız.

Ve bedenin hareket genişliği ile gelen zihinsel esneklik ve genişlik durumunda Para hakkındaki inanış, alışkanlık ve düşüncelerine bakabileceğin bir meditasyon çalışması yapacağız.
Aslında bir şeye yeterince sahip olmak, varlığının doğal hali. Bolluk varlığının doğal hali!.Beraber bakmak hepimize şifa olsun. 

Zehra Dönmez ile Nefes

Stressli, kaygılı, yorgun ya da öfkeli hissediyorsanız, içinde bulunduğunuz durum sizi zorluyorsa hayatınızı bloke eden inanç düşünce ve duygularınızı salıvermekte ve taşıdığınız yükleri bırakmakta Zehra size rehberlik sunuyor. Bunun için nefes terapisi, yoga, gestalt koçluğu, dans, ses, iç çocuk, chakraların şifalanması ve rahim aktivasyonu konusunda aldığı eğitimlerde ihtiyacınıza uygun pratikler uyguluyor.

Ayurveda ile Bünyene Uygun Yaşam Tarzını Seç

Ayurveda, herkesin beden tipine (mizaç, bünye) göre yaşam tarzlarını oluşturması gerektiğini ve bu yapıldığında ise hastalıkların kapımıza uğramadığını söyleyen bir doğu tıp bilimidir. 
Bizim beden tipimiz nedir? Buna göre neleri yapıp neleri yapmamamız gerekir? Hangi besinlerle beslenip bedenimizi dengeleyebiliriz? Günlük rutinlerimiz ve mevsimlik rutinlerimiz neler olmalıdır? Hepsini konuşacağız. Konuşmakla kalmayıp her katılana Ayurvedik terapi uygulaması yapacağız

Please reload

bottom of page