top of page

Zehra Dönmez ile Nefes 

Zehra Dönmez

BİREYSEL SEANSLAR
 

Stressli, kaygılı, yorgun ya da öfkeli hissediyorsanız, içinde bulunduğunuz durum sizi zorluyorsa hayatınızı bloke eden inanç düşünce ve duygularınızı salıvermekte ve taşıdığınız yükleri bırakmakta Zehra sizlere rehberlik sunuyor.  Bunun için nefes terapisi, yoga, gestalt koçluğu, dans, ses, iç çocuk, chakraların şifalanması ve rahim aktivasyonu konusunda aldığı eğitimlerden ihtiyacınıza uygun pratikler uyguluyor.

NEFES ATÖLYELERİ

Bu tam gunluk workshop'ta GUVENDE ve daha cok INANCLI hissedebilmek ve koklerimizi, yeryuzu ile olan bagimizi guclendirmek uzerine calisacagiz. 


Icerik
-Kök cakrayi dengelemeye odakli Yoga
-2 adet Tam Nefes Seansi
-Nefes Analizi
-stres ile basedebilmek icin Nefes Teknikleri
-Farkindalik Calismasi 

Flower Photo Mother's Day Instagram Post

Zehra Dönmez
Soul Guide​

1975 Grenoble, Fransa doğumludur.1998 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Peppers&Rogers Group Yönetim Danışmanlığı şirketinde , yurt ici ve yurt dışında Bankacilik ve Telekom sektorunde üst düzey yönetimlere  Satış, Pazarlama, Organizasyonel Değişim ve Değişim Yönetimi konularında danışmanlık yaptı. Daha sonra Türk Telekom Grubu bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak görev yaptıktan sonra kurumsal hayatı bıraktı.  2013 yılından bu yana Üst ve Orta düzey yöneticilere ve gruplara Nefes danışmanlığı, kişisel gelişim ve bütünsel dönüşüm koçluğu yapmaktadır.

www.zehradonmez.com

bottom of page