top of page

Stüdyo Saatleri

YAPRAK KAYMAK ÖZGÜR

Her Salı
10:30 -13:30

Stüdyo saatlerini yaratıcı bir ifade alanı olarak tanımlıyorum. Bu 3 saatlik alanda, farklı materyal ve sanat teknikleri ile çalışabilirsiniz. Bunun için daha önceden resim yapıyor olmanıza ya da kendinizi bu alanda “yetenekli” görmenize gerek yok. Sadece resim yapmak ilgimi çekiyor, materyalleri keşfetmek istiyorum demeniz yeterli.

Neler yapabilirsiniz?

Bir görsel günlük tutabilir, suluboya, pastel boya ya da kille çalışabilir, denemek istediğiniz yeni teknikleri keşfedebilir ya da büyük boy tuvallerde çalışmayı deneyimleyebilirsiniz.

 

Stüdyo saatleri herkesin kendi sürecine odaklandığı ancak grubun enerjisi ve şahitliğinden de ilham aldığı alanlar. Başkalarıyla birlikte olacaksınız ama çalışma sürecinde tamamen kendinize ve yaptıklarınıza odaklanacaksınız.

3.png

BU ÇALIŞMA SİZİN İÇİN Mİ?

  • Sanatla uğraşmak istiyor ancak kendinizi "yeterli" hissetmiyorsanız, ve deneme cesaretine ihtiyacınız varsa.

  • Yaptığınız çalışmalarda tıkandığınız noktalar olduğunu hissediyor, bu tıkanıklığı açacak yöntemler arıyorsanız,

  • Görsel sanatlarla ilgileniyor ancak kendinize bir türlü bunu yapacak bir alan yaratamıyorsanız

  • Sezgilerinize güvenmeyi öğrenmek, kendi yaratıcı yönünüzü keşfetmek istiyorsanız

  • Kendinize zaman ayırmak ve kendinizi daha yakından tanımak istiyorsanız

Stüdyo saatlerine sizi de bekleriz.

Stüdyo saatlerine katılmadan önce, sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı, stüdyo saatlerinin yapısını konuşacağımız bir ön görüşme yaparız. Sonrasında her hafta gerçekleşen stüdyo saatlerine tek seferlik ya da düzenli olarak katılabilirsiniz.

Stüdyo saatleri sizin teknik resim becerilerinizi geliştirmekten ziyade, sezgilerinize güvenmeyi, süreç odaklı çalışmayı ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmayı hedefliyor. Bu alanda benim rolüm sizlerin yaratıcı sürecinize rehberlik ve şahitlik etmek, deneme cesaretini tetiklemek, yeni tekniklerle tanıştırmak ve tıkandığınız noktaların içinden geçmenize yardımcı olmak.

 

bottom of page