top of page

Yapika Atölye bireysel psikoterapi seanslarının yanı sıra, sanatla terapi ve psikodrama grupları, atölye çalışmaları, eğitimler, mesleki derinleşme/dayanışma grupları, sohbetler, çemberler ve çeşitli buluşmalara ev sahipliği yapıyor.

Yapika Atölye 2017 yılında Yaprak’ın annelik ve çeşitli içsel yolculuklar sonunda kendine açtığı bir alan olarak doğdu. Bir sanat stüdyosu, yaratıcı, açık ve meraklı bir alandı önceleri. Kısa süre sonra atölyeler ve grup çalışmalarının yanı sıra Yaprak’ın terapist kimliğine de ev sahipliği yapmaya başladı. 2018’den beri Yapika Atölye hem bir terapi merkezi hem de bundan biraz daha fazlası.

5.yılına girerken değişim ruhunu yansıtan yeni logosu iç içe geçen çemberlerden oluşuyor, 2 kişilik minik ekibi, Yapika’yı sıklıkla kullanan sakinleri ve misafir kolaylaştırıcıları, katılımcıları ve uzaktan sevenleri ile Yapika Atölye büyüyor ve dönüşüyor.

Bu büyüme yolculuğunun vizyonu;  duyarlı, empatik, şefkatli, sorumluluk alan armağanlarını cesaret ve cömertlikle paylaşan insan topluluklarının oluşabilmesine olanak sağlamak.  Bunun için burada bireylerin kendileriyle, çevreleri ile ve yaşamla bağlantılarını besleyecek çalışmalar yürütüyoruz.

bottom of page